Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Analiza > Pyetje zoterise Romano Prodi
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
rust
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/06/2008
Vendbanimi: It
Mesazhe: 24

Pyetje zoterise Romano Prodi

Shoku i Zani Caushit, zoteria Romano Prodi!

Mora vesh se ne vazhden e tradites tuaj juve vazhdoni te mbeshtesni banditat, plackitesat, tradhetaret e kombit shqiptar dhe mendova t'ju beja disa pyetje pergjigjet e te cilave munde te ndricojne qendrimin tuaj mbeshtetes ndaj kriminelave shqiptar.

Shoku i Zani Caushit, zoteria Romano Prodi!

1- Rastesisht mos jeni perzier edhe juve ne ngjarjet e pista te Gerdecit?
2-A mirnit juve fitim nga ajo grabitje dhe masakrim qe i behej shqiptareve, ne se po sa eshte perqindja dhe cila eshte shifra milionshe absolute?
3-Perse zyra e grabitjes se shqiptareve ishte ne Qipro, a mos ka te beje kjo me Papandreun dhe a dini gje juve per kete?
4-A eshte permendur emri juaj ne Komitetin e Armeve ne Amerike ne lidhje me ngjerjen e Gerdecit dhe kontyrabanden e armeve?
5-A keni dhene juve urdher qe anijet shqiptare me arme kontrabande te mos kontrolloheshin nga rojet italiane dhe a keni djeni se te njejten gje munde te kete bere edhe Franca?

Shoku i Zani Caushit, zoteria Romano Prodi!
Gjate 60 vjeteve te rregjimit te Enver Hoxhes pothuaj gjithe djersa, mundi dhe gjaku i shqiptareve u shendrua ne boiliona dollare armatim. Kjo pasuri gjigande i takon popullit. Ne se sot behet tregeti me te, te ardhurat nga shitja i takojne ketij populli te shumvuajtur shqiptar dhe jo juve dhe bandes kriminale shqiptare qe juve po e mbeshtesni.

Shoku i Zani Caushit, zoteria Romano Prodi!
Do te ishte mire qe juve ti sqaroni keto ceshtje popullit shqiptar, ne kete menyre do te ishit edhe me i paster kur te takoni Zotin ne diten e gjykimit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2008 20:01
rust nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rust Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rust (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rust Shto rust nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rust nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
trojani
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/12/2003
Vendbanimi: danimarke
Mesazhe: 900

Po doktorrit dhe Shkelzenit, a nuk duhet derguar nje leter e njejte?

__________________
Dite me te mira pasketaj vine
shkoi erresira

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Qershor 2008 22:12
trojani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė trojani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me trojani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: trojani Shto trojani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto trojani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rust
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/06/2008
Vendbanimi: It
Mesazhe: 24

Nje e-mail qe ka ardhe ne adresen time

Me sa di dhe kam degjuar nga bisedat konfidenciale,padronet e kontrabandes se armeve nga Shqiperia ne drejtime te ndryshme deri ne Afriken e larget,kane qene jo vetem Romano Prodi por pa dyshim nje faktor shkaterimi per shqiperine ka qene me te vertet dhe Papandreu mbeshtetur nga shume qarqe antishqiptare me orgjin Greke. Si eshte e mundur ardhja e Romano Prodit ne nje situat ku mbizotronte anarshia remuja dhe ku shqiperia jetonte caste pasigurie natyrishte dhe pa nje stabilitet politike dhe per sigurin e tija ingranohet dhe behet shpetimtar i tija Zani me banden e tija.Nuk jane rastesi te gjitha keto incidente u provokuan nga qeveria shqiptare,qe vendi jone te ishte nje vende vakante dhe pa nje stabilitet per te perfituar ata qe i krijuan keto situata. Po ashtu te njejten gje ,ndoshta pak me teper beri dhe Papandreu ,per cudi kudo nje kishte ndonje lloj icidente apo ndonje ambjente konfliktual e pa mundur te mos ishin prezence kameramanet Greke te shume kanaleve me reputacion si ANTENA,SKAI etj te cilet jepnin dhe transmentonin ne menyra reale dhe ireale transmentimet e tyre direkte.Megjithe statusin e gazetaris qe i mbronte,tjeter kushe behej mbrojte per keta misioner. Tjeter marim me sa di dhe degjuar Zani eshte larguar nga burgu ku vuante denimin pa e mbaruar masen e vuajtjes ,nje dalje e parakoheshme si eshte e mundur ,kush e dha urdherin per daljen e tija. Por ne juge nuk funksiononte vetem banda e Zanit ,ne Tepelene ishte banda e nipit te Gramoz Rucit apo ne Sarande ishin miqte e Nanos qe e shoqeronin ate kudo,si Ristan Lapa ,Agron Qurku etj qe akoma edhe sote jetojne ne greqi pa u kercenuar nga drejtesia shqiptare,ku vilat e tyre kane zene ambjentet e bukura te Sarandes. Nese nje dite ne shqiperi do te vendoset drejtesia ,qeveritarve tane dhe lakenjve te tyre do tu duhet shume kohe e gjate dhe seanca te tera te pa fundme per te dhene llogari perpara ketij populli dhe drejtesi nese do te lene te lire dhe te pa kushtezuar nga padronet e pa ngopur.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Qershor 2008 03:19
rust nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rust Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rust (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rust Shto rust nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rust nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

O rust-i
Ke shume te drejte per shume nga ata qe thua ,sidomos ne postimin e dyte.
Ne duhet te dijme rivalitetin e vjeter qe ka ekzistuar midis ketyre dy kurvave qe i kemi fqinje.Sejcila nga keto dy rruspi ,sidomos kjo jugorja perpiqen kush e kush te kete influence e te beje ligjin mbi qeverite e korruptuara shqiptare.Gjer me 1996 greket ishin ne plan te dyte per saliun,ndersa pipinot ishin me te preferuar ne cdo aspekt.Per mendimin tim edhe tani Italia duhet proferuar me teper,per arsye se nuk ka pretendime territoriale,nuk mban Ligje Lufte ne Kushtetute me vendin tone etj.Por tani balanca ka ndryshuar.Greket bejne ligjin ne politiken shqiptare te te dy krahve.Pse?Sepse zbulimi grek dhe politikanet e dhjere grek dijne te gjitha pislleqet e politikaneve tane,sepse ata vet i kane shtyre ne kete mut.Politikanet tane lepuj te pegere ju binden atyreve, sepse ata i diskreditojne dhe i bejne dalje nga politika .Si rezultat ku do te vjedhin pastaj?Mihal Delijrgji ish shoferi i antishqiptarit te terbuar Janullaq qe na ka mberthyer kishen ortodokse shqiptare e ka instruktuar klyshin e tij te futej ne allishverishe me cdo lloj qeverie shqiptare,per te vjedhur djersen e derdhur per 50 vjet nga populli shqiptar tinezisht.Jo pa qellim trafiku kalonte nga Qiproja greke,ku i behej dyfishimi i cmimit te municioneve ne favore patjeter te monarkofashisteve te Athines.Patjeter qe keta kane qene dorezansit e kesaj ''krushqie''.Pse mos te besojme edhe tezen qe per xhelozi kunder grekve,zbulimi italian shkaktoi tragjedine e Gerdecit?Me nje gur godiste dy zogj ne kete rast.Keto jane hamendesime qe me vijne mua ne koke,por shkaktaret kryesor te tragjedive e situatave te paqendrueshmerise te ndodhura ne vendin tone jane politikanet tane ,te cilet jane te shitur te gjithe.
E kam thene edhe here tjeter se kriminelin Z Caushi e vizitonin vetem greket te cilet ishin sponsorizuesit e rebelimit te 1997.Rrugullish cdo mbremje ate e vizitonin ne shtepi dy xhip-e ushtarak benc-mercedes te ushtrise greke.Nga ta ai merrte honoraret e shkaterrimit per vete dhe per jevgjit qe kish rekrutuar ne bande.R Prodin nuk e shoqeronte Zani.Ai udhetoi me makinat e blinduara te EI(ezercito italiano,ushtrise pra qe ish dislokuar ne Vlore).Zani ne ato kohe nuk ja mbante te kalonte ne rrugen kryesore te qytetit.Vetem ate dite ai u be i gjalle,sepse asnje nga kundershtaret e tij nuk kish interes te perplasej me te.Ku pirdhte ushtria italiane per nje mut si ZC.Po te tregoj nje moment qe e kam pare me syte e mij.U perplasen bandat e Z C e te Gaxhait tek vendi i quajtur Kali i Trojes.Ne ate kohe po kalonin dy autoblinda te E I,te cilet ju vune ne ndjekje bandes se Z C dhe keta evgjiter muti,se bashku me ''trimin'' ju venin thembrat tek zverku nga vrapi.Ju kish dale gjuha si qener nga frika.Ne kete rast une mendoj se pavaresisht prapaskenave qe nuk duken,Italia pengoi zbatimin e planit grek per ardhjen e ushtrise greke ne jug.Italia sponsorizoi nje rezolute ne Kshillin e Sigurimit per nderhyrjene forcave te NATOS ne Shqiperi te cilat nuk nderhyn ushtarakisht asnjehere..Berisha i beri thirrje EU per ndihme,por askush nuk ja vari me justifikime bajate.Pavaresisht se Italia pati dhe ka qellimet e veta ,nderhyrja e saj me ane te UN beri te deshtojne planet greke,pra ishte dicka pozitive per syte e popullit ne ato momente dhe u mirprit.Une si shume qytetare vlonjat i kam perjetuar ato momente te veshtira.
Perfundimi;fajtor jemi vet ne shqiptaret,politikanet dua te them.I huaji po nuk gjeti dot te care nuk i fut dot hundet.Organizimi i vjedhjes se votave me 26 maj 1996 nga gangsteret e Berishes shkaktoi zemerimin e USA dhe si rezultat ne e pesuan keq.Deri diku ne u lam ne meshiren e ndyresirave greke.Korrupsioni,kontrabanda dhe etja per te vjedhur i ka bere politikanet tane te heqim pantallonat para grekve e cdo te huaji.
Turp.turp.turp kush na udheheq.Keto hale njerez qe ne u japim voten e ata abuzojne me te duhet te largohen po me voten tone.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Qershor 2008 14:01
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rust
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/06/2008
Vendbanimi: It
Mesazhe: 24

Me ndihmen e Amerikes fillon se shpejti nje epoke e re ne favorin tone.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2008 03:26
rust nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rust Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rust (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rust Shto rust nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rust nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

IQVlora, me vjen mire qe je transparent dhe i ve ne dukje gabimet e Berishes.

Ndoshta me para te kam paragjykuar sepse me dukeshe shume Berishjan dhe te them te drejten nuk i honeps dot ata qe flasin zjarmerisht ne mbrojtje te doktorit (apo cdokujt sikur te ishte zot), nderkohe qe ai se meriton! Kjo sepse une i kam me fakte dhe i di mire pislliqet qe jane bere ne pergjegjesi te tij, po ashtu edhe ne krahun e kundert!

Kaq per rrespekt!

Ndersa per temen, se kisha degjuar ndonjehere me pare kete implikimin e Zanit me Prodin! Per mua, kjo tregon vetem se sa shume power ka pasur Zani, asgje me shume, pamvaresisht sesi ai e ka perdorur!

Keto jane gjera te shkuara tashme dhe hapesit te temes, ti them te drejten, nuk do nxjerri gje ne drite me "pyetjet", por te pakten kjo tregon ato qe i kam thene une me para qe rrenjet e mafjes jane me te thella s'ec mendohet.

Nese Zan Caushi ka pasur lidhje te tilla dhe shpatullat e nxehta ngaa njerez me pushtet te tille, atehere mendoni sa te zhytur jane ministrat e kryeministrat tane (ne total)!

Rrenjet e krimit jane te thella dhe te pakthyeshme.....e vetmja gje qe duhet te bejme eshte te rrisim nje hibrid te ri politike dhe politikanesh!

Ta heqim kete zgjebe te vjeter qe na ka mbire tashi 18 vjet, le te mendohemi mire kete rrallle dhe tja japim voten atij qe mendojme se mund te beje nje gje te re, jo te njejteve krimba!

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2008 04:39
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Lezhiani une kam qene dhe jam idealist.Une kam besuar tek demokracia,por jam thellesisht i zhgenjyer nga ata njerez qe premtuan shume dhe nuk bene asgje.Me pushtetin nuk me ka lidhur e as me lidh asnje lloj interesi.E kam urryer komunizmin dhe vazhdoj ta urrej ate.Besoja se doktori e te tjeret do te ndryshonin,por eshte e pamundur te kthehet uraniumi ne metal jo radiaktiv.I duhen o 180 vjet ose 118 nuk jam i sigurt.Nuk e mohoj se e kam simpatizuar doktorin si cdo shqiptar ne fillimet e demokracise,kam besuar se ai ishte i pakorruptueshem,kam punuar per PD pa menduar te perfitoj peronalisht.Mendoja se me pune te ndershme do te rritej niveli ekonomik i vendit tim,por kur u binda se ishte nje genjeshter e madhe, lashe Vloren dhe ndodhem mijra milje larg vendit tim te dashur.
Po te tregoj nje moment nga vitet '90.Kryetari i I Bashkise se Vlores ka qene fqinji im.Kur une aktivizohesha ne Levizjen demokratike ai rrinte i tulatur e i friksuar.Gazeten RD e merte nga une per te lexuar,por vetem kur jashte ishte erresire.Nga ne ai u propozua per detyren e Kryetarit te Bashkise si intelektual e nip i Ing. Abdyl Sharres i pushkatur gjoja si sabotator i tharjes se Kenetes se Maliqit me 1946 nga komunistet.
Njehere e shoqja e tij i propozoi sime shoqeje nje pune si mesuese ne nje shkolle te qytetit tone.E diskutuam dhe une e ajo ishim ne nje mendje t'i thoshim jo atij propozimi.Arsyeja ishte e thjesht.Shkolla qe kish mbaruar ajo ishte e nje profili tjeter dhe arsimi ishte antipod i saj.Njehere tjeter ai me thote mua teksualisht:''Po pse or i uruar nuk me kerkove nje cope truall buze ndonje trotuari per te hapur ndonje biznes?S'ka problem i thashe.Me vone u pendova me thene te drejten.Shume shoke te mij moren troje e ndermarrje,kush me leje e kush pa leje dhe i thane PD e doktorit ku jemi pare.Sot disa prej tyre jane biznesmen.
Une jo,sepse ....te spiegova ne fillim te shkrimit.
Vjen nje dite qe bene retrospektiven dhe kupton qe kjo klase politike duhet larguar sa me pare.Edhe te dua te votoj per Ed ramen nuk munden,sepse ai ka brenda PS-s Skender Qenushin,Gramoz Rucin e ndonje laro tjeter.Jua kam thene edhe atyre te G 99.Qerojeni S Qenushin dhe ju garantoj se do te garantoj vota te konsiderueshme per ju.
Une nuk mund te vazhdoj te perkrah e mbeshtes me llumrat e PD-s.Ajo kohe ka mbaruar.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2008 11:38
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rust
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 21/06/2008
Vendbanimi: It
Mesazhe: 24

Zotrinje politikane europian!

Zotrinje politikane europian!Ndal antishqiptarizmit, hipokrizise, paturpesise!Nuk ka shume nevoje per koment antishqiptarizmi europian qe na coptoi trojet tona ne 1912. Na i helmuan simbolet tona. Ishin italainet ata qe i dhane helmin Ismail Qemalit. Europa beri cmos te mos bombardohej ushtria e Milloshevicit qe furnizohej me nafte nga Sali Berisha. Franca, Italia, Greqia...qe u detyruan te pranonin bombardimet dhe me pas furnizonin ushtrine Millosheviciane me te dhena sekrete ushtarake qe operacinet ushtarake te NATO-s te deshtonin. Roberia e re, karikatura e pavrasise se kushtezuar te Krahines Shqiptare te Kosoves eshte veper europine ne bashkpunim me veglat e tyre shqiptare.Zotrinje politikane europian!

Akti juaj i fundit i paturpesise dhe hipokrizise ne mebshteje te veglave tuaja shqiptare eshte emerimi i zotnise Biberaj qe ai te hetoj krimet e komunizmit ne Ukrahine dhe ish republikat e tjera sovjetike.

Cila eshte garancia qe jepni juve se vet zonia Biberaj nuk eshte nje bashkepuntor i sherbimit sekret gjakatar shqiptar?Hipokrizia juaj zotrinje politikane europian, del zbuluar nga vete sekretari i PPSH zoteria Ramiz Alia qe deklaroi, se ishte ai qe e coi tek studentet komunistin e thekur 25 vjecar, sekretarin e organizates se shendetsise te PPSH zotrine Berisha, ndersa juve e keni mashkpuntorin sahan lepires me besnike.Per c'fare hetimi flisni juvbe zotrinje politikane europian?

A mundet qe kriminelat shqiptar qe juve na i keni hypur qafe me zgjedhje te manipuluara te hetojne dhe te nxjerrin para pergjegjsise koleget e tyre kriminela ne ish republikat sovjetike?

Jo zotrinje politikane europian, hipokrizia dhe paturpesia juaj nuk njef kufije.

Po ne Shqiperi cilin do te caktoni te hetoje krimet e komunizmit? R. Aline, S.Berishen, G. Rucin, F. Nanon, S.Gjinushin, S. Godon...? Apo do te mirni ndonje nga lista e meposhtme?LISTA E DYSHIMEVE

Jemin Gjana – I vogli,

Shaban Memia – Qukapiku,

Jozefina Topalli – Dizenjatorja,

Spartak Poci – Inxhinieri,

Prec Zogaj – Ciftelia ,

Servet Pellumbi – Rraketa ,

Astrit Patozi – Alfons Balshaj,

Ekrem Spahia – Drita e kuqe,

Ridvan Bode – Financjeri,

Besnik Mustafai – Shkrimtari ,

Nard Ndoka - Kronometri,

Vili Minarolli – Profesori,

Teodor Laco – Dragoi,

Leonard Demo – Murrizi,

Frrok Cupi – Llulla,

Abdi Baleta - Stilografi,Qemal Sakajeve- Tigri,Mero Baze-Corapja,Blendi Fevziu- Korani i Myzeqes,Fahri Balliu- Masoviku,

...
Zotrinje politikane europiane!Ndal antishqiptarizmes, hipokrizise, paturpesise!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Korrik 2008 03:51
rust nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rust Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rust (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rust Shto rust nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rust nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

rust a mund te na i percaktosh moshen kur Fevziu ka qene i rekrutuar nga palacot e e sigurimit te shtetit? Nuk me bind dot per nje djale qe me 1890 ishte 20 vjec.Mos eshte rekrutuar qe ne moshen 15 vjetc?
Per keta te tjeret, as e diskutoj qe mund te kene qene hafije te kriminelve te Sig te Shtetit.
sepse kam dijeni se si e kush rekrutohej nga ata hale njerez.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Korrik 2008 13:21
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

rust

Citim:
Po citoj ato që tha rust
Zotrinje politikane europian!Ndal antishqiptarizmit, hipokrizise, paturpesise!


Ndoshta do ishte me mire qe nje leter te tille t'ja dergoje si fillim Zoterinjeve politikane shqiptare. Si gjithmone ne shqiptaret e kerkojme fajin e prishjes se familjes sone tek komshiu dhe jo brenda familjes.

Personalisht kam qene gjithmone i idese qe nje familje e shendoshe nuk prishet nga faktori i jashtem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Korrik 2008 21:27
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:34 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Analiza > Pyetje zoterise Romano Prodi

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.