Forumi Horizont Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ceshtja kosovare dhe me gjere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=162)
-- "Trafiku i Organeve" dhe fushata serbe kunder Shqipetarve (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17113)


Postuar nga X-File datė 17 Qershor 2009 - 12:29:

eshte nje gulshim brenda teje qe nganjehere me ngjan ne vullkan ...

gjeja e fundit qe kam deshire te ndodhe eshte te kemi keqkuptime gjat debateve, mirpo jo rrall here na ndodh qe perderisa bejme nje pune te mire i bejm 100 te kqija...

Nuk te kam pare me sy te shtrember asnjehere, nese te kam kundershtuar dikund kjo ka ndodhe qe nuk kemi qene te nje mendje per debatin ne fjale, e sa i perket ndikimit nga tangat , ta them shum sinqerisht, une nuk ndikohem nga tangat e as kur jan veshur e as kur mbahen ne dore.
ne kete rast u zume per Jeta Xharren edhe pse nuk ishte tema per te. mendoj se ketu duhet te sillen shkrimet nga mediat nderkombetare per kete rast, nese diskutohet ndokund.

une pata menduar te sjell shkrime edhe nga mediat serbe mirpo me duket se interesimi eshte i ulet andaj edhe nuk i solla.


  Gjithsej 13 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 »
Trego 13 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.