Forumi Horizont Gjithsej 66 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 656 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Sofrat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=342)
-- Lokali i Durresit (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12369)


Postuar nga Amstel datė 25 Shtator 2006 - 16:41:

lokali durresit

meqe ka kohe ne kete forum desha te shtoj nje teme per te gjithe patiotet e mi nga dr dhe qe kan qene shume te respketum me mua gjithashtu dhe nga ana ime desha ti falenderoj per gjithcka dhe tu uroj ca tu doj zemra.....

cfare te doni te pini e keni nga une te qerasme sot.... mblidhuni sot kemi fest duhet me e festu

pijanec dhe pijanece


Postuar nga Amstel datė 25 Shtator 2006 - 16:42:

p.s desha te qeras lelen me nje pije freskuese ose alkoli ca te doj ajo meqe ka qene shume e m ire me mua gjate gjithe kohes time ketu...


Postuar nga Glaukus datė 25 Shtator 2006 - 18:48:

hi !!!!

............. mirmbrema ......... kalova knej dhe pashe " Lokali Durresi " ................. o Nik do ta pime ndonje gote ?? ............. bojm ene iēik muhabet per Durrsin .................


Postuar nga Niqua datė 25 Shtator 2006 - 19:32:

une e dua nje poinsettia====> 1 oz.cranberry juice,balance shampagne,serviret ne shampagne glass.

Gezuar!


Postuar nga Amstel datė 26 Shtator 2006 - 13:16:

glakus shishen e pare e ke te qerasme me perurimin e lokalit te ri gjithashtu edhe ti dreqe
ca te pini sot jane te qerasme.....


p.s une do merrja nje xhoni me akull se kafen e piva nga lokali syrit....

p.s glakus ku ke nejt ne dr ti?


Postuar nga Amstel datė 26 Shtator 2006 - 18:49:

po marr e po nje shishe une por me duhet me ik per pak jo rremuje hani pini kamarierin e keni ne kembe per cfare te doni..


Postuar nga Niqua datė 26 Shtator 2006 - 18:51:

une tani erdha ku do ikesh ti re?

apo skam ne xhepin sot plot me $,hajde kush do prej meje hani pini se e kam rradhen e 'pastertise" sot,te qerasmes dmth.

Nik hape icik freskusen mo na kurse paret ktu se plasem vape,ose e hoqa bluzen fare


Postuar nga Amstel datė 26 Shtator 2006 - 18:55:

rri aman mos e hiq se bere kerdin i le te gjithe me k****ndore pastaj ahahhaha

dreqe to$ maji per neser se kemi perurimin e lokalit sot nuk paguhet


Postuar nga Niqua datė 26 Shtator 2006 - 18:57:

ehe ok si te dush mer jahu,

pse mer durrska perderisa jemi ne durres edhe pa bluze munesh te dalesh,sa femra dalin aty ne plazh pa bluze e maket te gjithe k,,,,,,me dore gjithe diten juve?????

    na inati do e heq,,,,,,,,,,,


Postuar nga Amstel datė 26 Shtator 2006 - 18:59:

ahahahahha apapapa cme bere moj qene ahhahaha ca te bejne mi ti kapin me zor?ahahhaa


qa deshe me pi ti naqe se harrova me te pyt une?se e kisha menjen te cicat e tu....


prit ta sjell nje teke ta kthejme kete rakin se kam bo edhe ca qofte te ngrohta lool.

jaht cin cin


  Gjithsej 66 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 656 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.