Forumi Horizont Gjithsej 103 faqe: « E parė ... « 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 » ... E fundit »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga dylan datė 19 Shkurt 2011 - 17:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
titulli i temes eshte gabim.
nuk lidhet kush me ken nga keqardhja, por ndahet 2-3 muaj apo nje vit me vonese se duhet, nga keqardhja.
ne kte drejtim ne meshkujt jemi me zemermire them une

p.sh jane raste shume te rradha kur femra e len nje mashkull pa gjetur diken nje tjeter gati, qe mos te humbi kohen.
kurse mashkulli ndahet se kerkon paqen qetesine, edhe kur e din mire qe vetmia e pret.besoj je gabim madje plotesisht ne mendimin tend pak ka femra si elle mehskuj qe ndahen nge dikush e mund te kalojne dhe vite te tera pa nje dahsuri tjter
kjo ska te bej me at qe ka nje nejri tjetr po thejsht smundesh me e ndahet njeriu
s ete presesh te gjesh dike per tu ndare nga nje tjeter besoj ehste krejt ceshtje tjter ne ket rast ,po ndahesh s eje dashuru me dike tjeter
ca ska te bej asgje me temen


  Gjithsej 103 faqe: « E parė ... « 78 79 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 95 96 » ... E fundit »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.