Forumi Horizont Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 22:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul
Nga iku ai sasari mor..
Jam mesu qe e shoh ngado qe kthej koken..

verdalle tuj prit san valentinin


Postuar nga BIONDIA datė 13 Shkurt 2011 - 23:09:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
verdalle tuj prit san valentinin


erdhi mo kshu po e pret ti duke fjetur ....


Postuar nga kurt datė 13 Shkurt 2011 - 23:25:

titulli i temes eshte gabim.
nuk lidhet kush me ken nga keqardhja, por ndahet 2-3 muaj apo nje vit me vonese se duhet, nga keqardhja.
ne kte drejtim ne meshkujt jemi me zemermire them une

p.sh jane raste shume te rradha kur femra e len nje mashkull pa gjetur diken nje tjeter gati, qe mos te humbi kohen.
kurse mashkulli ndahet se kerkon paqen qetesine, edhe kur e din mire qe vetmia e pret.


Postuar nga Deb* datė 13 Shkurt 2011 - 23:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
titulli i temes eshte gabim.
nuk lidhet kush me ken nga keqardhja, por ndahet 2-3 muaj apo nje vit me vonese se duhet, nga keqardhja.
ne kte drejtim ne meshkujt jemi me zemermire them une

p.sh jane raste shume te rradha kur femra e len nje mashkull pa gjetur diken nje tjeter gati, qe mos te humbi kohen.
.


Kjo vlen per te dy gjinite. Nuk behet per te mos humb kohe, por vetem atehere e marrin inisiativen ti japin fund nje lidhje qe vazhdon sa per inerci.


Postuar nga lost_soul datė 14 Shkurt 2011 - 01:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
verdalle tuj prit san valentinin

Pse mer, ene ti qeke i dashurum ?


Postuar nga sassari datė 19 Shkurt 2011 - 17:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

Pse mer, ene ti qeke i dashurum ?

jo

me dashurojne

sidomos per san valentino


Postuar nga dylan datė 19 Shkurt 2011 - 17:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
titulli i temes eshte gabim.
nuk lidhet kush me ken nga keqardhja, por ndahet 2-3 muaj apo nje vit me vonese se duhet, nga keqardhja.
ne kte drejtim ne meshkujt jemi me zemermire them une

p.sh jane raste shume te rradha kur femra e len nje mashkull pa gjetur diken nje tjeter gati, qe mos te humbi kohen.
kurse mashkulli ndahet se kerkon paqen qetesine, edhe kur e din mire qe vetmia e pret.



besoj je gabim madje plotesisht ne mendimin tend pak ka femra si elle mehskuj qe ndahen nge dikush e mund te kalojne dhe vite te tera pa nje dahsuri tjter
kjo ska te bej me at qe ka nje nejri tjetr po thejsht smundesh me e ndahet njeriu
s ete presesh te gjesh dike per tu ndare nga nje tjeter besoj ehste krejt ceshtje tjter ne ket rast ,po ndahesh s eje dashuru me dike tjeter
ca ska te bej asgje me temen


Postuar nga RIP Gibbs datė 19 Shkurt 2011 - 19:15:

Do lidhesha me ket lart...per keqardhje do ish preteksi...apo sbejme nje cift te bukur kshu nga avataret flas


Postuar nga amor alucius datė 19 Shkurt 2011 - 23:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
titulli i temes eshte gabim.
nuk lidhet kush me ken nga keqardhja, por ndahet 2-3 muaj apo nje vit me vonese se duhet, nga keqardhja.
ne kte drejtim ne meshkujt jemi me zemermire them une

p.sh jane raste shume te rradha kur femra e len nje mashkull pa gjetur diken nje tjeter gati, qe mos te humbi kohen.
kurse mashkulli ndahet se kerkon paqen qetesine, edhe kur e din mire qe vetmia e pret.


Njoh nje tipe une qe sahere qe do ta lere i dashuri ajo e kercenon se do vrase veten. Zot na ruaj, nje e tille te te bjere ne dere...

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
besoj je gabim madje plotesisht ne mendimin tend pak ka femra si elle mehskuj qe ndahen nge dikush e mund te kalojne dhe vite te tera pa nje dahsuri tjter
kjo ska te bej me at qe ka nje nejri tjetr po thejsht smundesh me e ndahet njeriu
s ete presesh te gjesh dike per tu ndare nga nje tjeter besoj ehste krejt ceshtje tjter ne ket rast ,po ndahesh s eje dashuru me dike tjeter
ca ska te bej asgje me temen


Vallaj, pak meshkuj kam njohur qe kane leshuar nje dege pa pasur te siguruar te pakten prospektin e nje dege tjeter. E njejta gje per femrat por femrat jane si natyre me neperka, i fshehin me bukur.


Postuar nga Petter datė 22 Shkurt 2011 - 19:44:

Y not...

....per nje nate


  Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.