Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Njohja me anėtarėt e forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=131)
-- A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=10363)


Postuar nga apple datė 14 Dhjetor 2005 - 13:46:

Question A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

A DO TE LIDHESHIT ME NJE PERSON VETEM PER KEQARDHJE,DMTH NQS E DINI QE AI/AJO JU DO SHUME DHE DO TE VUANTE JASHTEZAKONISHT NESE DO TA LINIT?SHPESH KJO ESHTE NJE SAKRIFICE E TEPERT DHE NE PAMJE TE PARE PERGJIGJJA ESHTE 'JO',POR A E KA BERE NJERI DHE DERI KU KA SHKUAR KJO LIDHJE.


Postuar nga Syri_Magjik datė 14 Dhjetor 2005 - 15:04:

TEM QE NA MUNGONTE URIME!

Well si gjithmone pergjigja e pare esht jo!

Mua me ka ndodhur qe me dashuronte nje djale marezisht dhe vazhdone akoma por ne fillim ndjeja vertet nje keqardhje per ate dhe ishim large ne fakt, pra sic me vinte keq jo se u lidha me te as qe kam per tu lidhur pasi dua nje tjeter por vetem e telefonoja shpeshe gjeja me e keqe ishte se ai nuk e dinte qe une ndjeja vetem nje keqardhje per ate dhe ndaj detyrohesha ta merja ne telefone. Kujtonte dhe akoma mendon se une e dua ate, me vjen shum keqe por sdi cte bej pasi zemren time e ka nje tjeter ne dore. Dhe neqofte se une nuk e dua sdo mend qe sdo lidhem me ate vetem per keqardhje jeta na ka dhen zemer qe te dashurojm me shpirt dhe jo vetem se kemi ndjenje keqardhje. Te pakten ky esht mendimi im


Postuar nga Lela_Dr datė 14 Dhjetor 2005 - 23:04:

Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.


Postuar nga Syri_Magjik datė 15 Dhjetor 2005 - 20:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.


Pikerisht ndaj jep kete pergjigje nga qe ste ka ndodhur kur ishe ne nje moshe delikate, dhe sikur te ndodhi sot Lela mendoj qe do i japesh pergjigjen e duhur pasi je ne nje moshe te pjekur. Ndersa une isha e vogel sa dhe sot sdi cti them, por jam e sigurt qe do ja dale mbane me nje kuptim miqesie dhe jo urrejtje.


Postuar nga Lela_Dr datė 15 Dhjetor 2005 - 21:08:

Ketu ne itali ka nje thenje, "Vai dove ti porta il cuore"
ti ndiq zemren tende.


Postuar nga tilonshe datė 16 Dhjetor 2005 - 02:55:

une faktikisht gjendem ne nje lidhje te till...well ne filllim me pelqente por largesia ben te veten...kot nuk thon larg syrit larg zemres...u mundova te ndahesha nje her prej tij por menyra se si reagoi me beri te ndihem keq...so u lidha prap me te....well eshte pak e ngatrruar...kur jam me te ndihem mire(and i'm all over him)...por kur nuk eshte pran meje as me bie ndonje her ne mend per te....well i guess duhet ti jap drejtim ketij muhabeti....


Postuar nga ~Enigme~ datė 16 Dhjetor 2005 - 03:20:

Per mendimin tim nuk do te mundesha te vazhdoja nje lidhje per keqardhje. Nuk e di nqs pasiguria ime ndaj atij mund te me shkaktonte pyetje...... frike...... qe te me largonin nga personi.

Por ne momentin qe e kuptoja dhe isha e sigurt qe nuk kisha ndjenja per ate nuk do te rija as nje moment. Ajo do ishte nje loje, nje tallje per personin qe dikur kam dashur, qe kam shpenzuar kohe me ate keshtu qe nuk do mundesha ta tallja dhe te luaja me ndjenjat e tij sepse deshira ime do ishte ta shikoja te lumtur dhe mgjs do ishte ndarja nje vuajtje e di qe do ishte momentale por mgjs nje sinqeritet qe do ta vriste do ta vleresonte me vone.


Postuar nga Eria datė 16 Dhjetor 2005 - 15:18:

as do te lidhesha me dike per keqardhje,por as do te doja qe dikush te lidhej me mua per keqardhje.


Postuar nga Animal datė 16 Dhjetor 2005 - 21:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eriosa
as do te lidhesha me dike per keqardhje,por as do te doja qe dikush te lidhej me mua per keqardhje.

e njejta edhe per mua sepse edhe gjeja me e vogel{miqesi e............. qe do te ndjeja per te do te ishte pakuptim


Postuar nga Pupurushe datė 17 Dhjetor 2005 - 04:19:

e zeme se u lidha me nje person per keqardhje por mbas disa kohesh lidhja sdo jete lidhje serjoze dmth nuk do lidhesha me deshir time dhe me pas mendoj se ajo lidhje do perfundonte dhe ate person do e lendoja ...kshtuqe pse te harxhosh kohe kot dhe te vrasesh dike shpirterisht


Postuar nga Syri_Magjik datė 17 Dhjetor 2005 - 20:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Ketu ne itali ka nje thenje, "Vai dove ti porta il cuore"
ti ndiq zemren tende.Yup se ke gabim fare


Postuar nga bylis datė 21 Dhjetor 2005 - 04:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.
C'do te thuash me kete???se sa ti lesh nje vrime hapur??????


Postuar nga Lela_Dr datė 21 Dhjetor 2005 - 09:01:

Dua te them se sa ti lej nje shprese.


Postuar nga Syri_Magjik datė 23 Dhjetor 2005 - 15:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha bylis
C'do te thuash me kete???se sa ti lesh nje vrime hapur??????


Ja ky se kupton gjasme


Postuar nga saja datė 21 Shkurt 2006 - 19:38:

kurre, un sjam as xhami e as kishe


Postuar nga besaa datė 25 Shkurt 2006 - 09:32:

Wink edhe njė mendim

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_dr
Dua te them se sa ti lej nje shprese.shumė gjest i mirė nėse nuk e do s'ke pse i jep shpre kot mė mire nė fillim ti tregosh tė flasėsh karta hapur se ta t'i pėrgjigjesh vetėm pėr keqardhje mė mirė njė vujatje me fund se njė dhimbje pa fund ky ėshtė mendimi ime qaoo


Postuar nga RIP Gibbs datė 20 Korrik 2006 - 20:37:

...

Mendoj se po.Megjithate tani eshte ndryshe. Ajo vdiq duke menduar se e doja.Ah Helena sa e bukur ishe.


Postuar nga Eyesight datė 21 Korrik 2006 - 07:22:

Jo, sepse do te perfundoja duke i bere keq vetes dhe gjithashtu personit ne fjale. Te besh dike te besoje gjera qe nuk jane... e me pas ta besh te perplaset me realitetin e hidhur... do te ishte shume veprim shume dashakeqes


Postuar nga dennisi_uk datė 24 Janar 2007 - 21:00:

Shume pergjigje e bukur miss syzeze meqe paske folur i cike si shume ne kete teme mua me ka rastisur nje gje e tille si puna e jote dhe sa mezi e largova ishte shume e veshtire sidomos kur e perballova dhe ja thashe qe nuk kisha ndjenja per te skishte gje me te keqe, qe nga ajo dite ajo prape nuk me len rehat ...por une se di por nje mendim i imi eshte se femrat veprojne shume me keq se cunat kur ju ndodh nje gje e tille, ka mundesi ju gocat e partise pse ndodh nje gje e tille?

Edhe une sa per pyetjen joooooooooooooooooooooo me te madhe nje gabim fatal mendimi im kshu thote.


Postuar nga viper datė 25 Janar 2007 - 20:57:

varet, dhe mua me ka ndodhur, e kisha por me vinte keq ta lija

dhe e kam akoma se harova


Postuar nga dennisi_uk datė 30 Janar 2007 - 20:05:

Viper tani ja fute kot plako sepse ti e dashke ate vajze por nuk ke deshire te shprehesh ketu ne forum.
Une jam mese i sigurte qe e don ose ke frike se nuk gjen njeri tjeter
Une kam qejf te flas realitetin plako, kshue kam nje shokun tim i here i thote nuk te dua sa e shiko se nuk gjen tjeter sorry i miss u honey.
Take care boys and girls


Postuar nga bruni22 datė 05 Maj 2008 - 11:25:

jo


Postuar nga sjara datė 05 Maj 2008 - 11:32:

absurde, as e mendoj dot.


Postuar nga lezhjani-82 datė 05 Maj 2008 - 11:53:

Nuk eshte qe jam lidhur me nje vajze per keq-ardhje, por kam ndenjur me nje vajze per keq-ardhje.
Fakti ishte se kishim ca muaj te lidhur dhe ne momente te veshtira, i rrija gjithmone afer, ngaqe skishte asnje familjar apo shoqeri ketu. Edhe pse doja te prishesha me ate goce(arsyet s'kane rendesi), me vriste shume mendimi se ajo do te vuante prishjen vetem dhe s'do kishte asken afer pervec 4 mureve.
Shpesh kam bere be qe sdo ta ndihmoja me, por shpirti i njeriut mbetet shpirt njeriu.....e kam ndihmuar sa ka pasur nevoje, pastaj......heret a vone gjithcka ka nje fund!


Postuar nga _zidan_ datė 09 Shtator 2008 - 00:55:

Smile _zidan_

Do te doja te flisja paksazi se nuk me lejon thenia time personale te flas me shume.Mendoj qe te gjithe ne jemi per te ardhur keq(ne rolin e nje mekatari po flas)por nuk eshte diēka serioze te lidhesh me nje vajze ose djale se te ka ardhur keq se ti qe ja shtri doren neser pasneser do ta ndjesh veten me superior se ajo ose ai dhe ketu dashuria humbet termin si dashuri dhe mer nuanca bamiresie


Postuar nga japonezi datė 13 Dhjetor 2008 - 14:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Lela_Dr
Nuk me ka ndodhur asnjehere nje gje e tille. Por edhe po te me ndodhte do te thoja direkt jo, sepse nuk dua qe nje person te vuaj per mua. Me mire ja ben gjerat e sakta qe ne fillim se sa ti lesh nje vrime hapur.Edhe Per Mu E Njejta Gje Por Dhe Spreferoj Me Dashuru Ose Nasjelltas Per Keqardhje Sepse Shume Bukur Dihet Qe Raste Te Radha Jan Per Keqardhje Dhe Sbesoj Se lidhjet E Tilla Zgjasin ShumeDashuroni Sa Me Shume Gjithmon `Me Ndjenj` Jo Per Keqardhje


Postuar nga ira_885 datė 13 Dhjetor 2008 - 17:58:

NUK DO TE LIDHESHA NE ASNJEMENYRE!E DEMTON ME SHUME PERSONIN TJETER DHE E BEN TE JETOJ ME SHPRESA TE KOTA .ME PAK FJALE DO ISHTE SHUME STRESUESE PER TE DY.


Postuar nga sassari datė 12 Shkurt 2011 - 21:32:

jo

nuk di te genjej


Postuar nga cecilia datė 12 Shkurt 2011 - 21:39:

Preferoj te kem une lidhje me dike per "keqardhje" (varet se c'kuptim i japim) se sa me dike qe dashuroj si e marre & me mban ai per keqardhje mua...sepse mendoj qe do te jete 1OO her me mirnjohes se sa e kunderta!


Varet. Ēeshtje kendveshtrimesh!


Postuar nga sassari datė 12 Shkurt 2011 - 21:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Preferoj te kem une lidhje me dike per "keqardhje" (varet se c'kuptim i japim) se sa me dike qe dashuroj si e marre & me mban ai per keqardhje mua...sepse mendoj qe do te jete 1OO her me mirnjohes se sa e kunderta!


Varet. Ēeshtje kendveshtrimesh!

ke parasysh filmin me xhon belushin

kur i justifikohet asaj femres

iken dritat, ra bomba atomike, karkalecat

yes yes yes keqardhje


Postuar nga dylan datė 12 Shkurt 2011 - 22:16:

me 100% pergjigjem pokam zemren e mire teper e ta dija se dikush me mban per keqarllje do i ikja 2000 kilometra larg sdo doja


Postuar nga sassari datė 12 Shkurt 2011 - 22:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
me 100% pergjigjem pokam zemren e mire teper e ta dija se dikush me mban per keqarllje do i ikja 2000 kilometra larg sdo doja
ngado qe te shkoj

njeri i pafat

enderrat per dashuri

nuk e len rehat

mos rafsh ne dashuri se nuk i jep dumdumit pastaj


Postuar nga dylan datė 12 Shkurt 2011 - 23:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
ngado qe te shkoj

njeri i pafat

enderrat per dashuri

nuk e len rehat

mos rafsh ne dashuri se nuk i jep dumdumit pastaj
eh


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 17:23:

Asnjehere


Postuar nga lule datė 13 Shkurt 2011 - 18:58:

Se kuptoj pse duhet t'meshiroj dike ..Jo aspak!

Do ishte vuatje e dyfishte per ate person.


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 20:25:

Re: A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

Citim:
Po citoj ato qė tha apple
A DO TE LIDHESHIT ME NJE PERSON VETEM PER KEQARDHJE,DMTH NQS E DINI QE AI/AJO JU DO SHUME DHE DO TE VUANTE JASHTEZAKONISHT NESE DO TA LINIT?SHPESH KJO ESHTE NJE SAKRIFICE E TEPERT DHE NE PAMJE TE PARE PERGJIGJJA ESHTE 'JO',POR A E KA BERE NJERI DHE DERI KU KA SHKUAR KJO LIDHJE.

Kane kaluar 6 vjet.
E ndave apo vazhdon e rrenuar emocionalisht?

Ja po te them une nje princip.
It gets worse before it gets better.
(Do behet keq, para se te behet mire)


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 20:39:

duhet te jesh boring

mos te rente thuhet

ta shohish si tretet shoqeria ne eter


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:06:

Re: A Do Te Lidheshit Me Nje Person Vetem Per Keqardhje?

Citim:
Po citoj ato qė tha apple
A DO TE LIDHESHIT ME NJE PERSON VETEM PER KEQARDHJE,DMTH NQS E DINI QE AI/AJO JU DO SHUME DHE DO TE VUANTE JASHTEZAKONISHT NESE DO TA LINIT?SHPESH KJO ESHTE NJE SAKRIFICE E TEPERT DHE NE PAMJE TE PARE PERGJIGJJA ESHTE 'JO',POR A E KA BERE NJERI DHE DERI KU KA SHKUAR KJO LIDHJE.


pune dreqi .... kush e di ca ka bo molla rrezik eshte martuar nga "keqardhja" qe spo ndihet


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:08:

Jeta do kurajo pa dyshim.


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:10:

Jeta duhet kap prej zhelesh ... e ke degju Xhozin ti a jo


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 21:11:

me priftin do lidhesha vertet


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:12:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Jeta duhet kap prej zhelesh ... e ke degju Xhozin ti a jo

kush o xhozi?


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

kush o xhozi?ajo topallja e parlamentit me pra


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 21:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

kush o xhozi?

krushka e luisit


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:19:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
krushka e luisit

rrofsh, ti ma kompletove mendjen.


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


ajo topallja e parlamentit me pra


Eh.. ok.
Puna eshte se une s'jeton atje ku s'ka pleqeri, prandaj nuk i kam referencat t'i bej lidhjet


Postuar nga AngelDevil datė 13 Shkurt 2011 - 21:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

Eh.. ok.
Puna eshte se une s'jeton atje ku s'ka pleqeri, prandaj nuk i kam referencat t'i bej lidhjete kuptova nga shqipja qe perdor

si perfundim do lidheshe per keqardhje ti se nuk e understand-a une


Postuar nga sassari datė 13 Shkurt 2011 - 21:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha lost_soul

rrofsh, ti ma kompletove mendjen.

ok

ne cilen parti e sheh priftin ti per dy vitet e ardheshme


Postuar nga lost_soul datė 13 Shkurt 2011 - 21:25:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
ok

ne cilen parti e sheh priftin ti per dy vitet e ardheshme


Une them qe do i boj i xhiro nga dy tre here te gjithave.


Postuar nga dylan datė 13 Shkurt 2011 - 21:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha sassari
ok

ne cilen parti e sheh priftin ti per dy vitet e ardheshmehahahahhaah


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 103 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.