Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 14:48:

Mmmmmmmmmmmmm Peter me bone me ardhe ne USA me keto foto


Postuar nga Petter datė 28 Nëntor 2010 - 14:48:

4

.


Postuar nga Petter datė 28 Nëntor 2010 - 14:48:

5

.

ashu eh?


Postuar nga Petter datė 28 Nëntor 2010 - 14:50:

6

.

larg qytetit


Postuar nga Petter datė 28 Nëntor 2010 - 14:52:

6

.


Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 14:52:

Yeah

do doje ?
Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 14:54:

Diku tu bredh


Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 14:56:

Ne nje aktivitet sportiv ..


Postuar nga AndreaPirelli datė 28 Nëntor 2010 - 19:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya


Hapi syte mire zotni, se asht e shpise sime personale!

Te lutem, mos mi degjenero fotot e mia me komente fukarenjsh!!!!
That`s it!
Postuar nga Fajtori datė 28 Nëntor 2010 - 19:17:

Ne nje foto mu duk sikur po shihja betejen legjendare mes midhjeve dhe karkalecave.

P.s. Petteri paska aparat pak me te hajrit. Po pejsazhet e shkretetires s'para me frymezojne.


Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 19:21:

Kush fitoi Faje?


Postuar nga SmoKer datė 28 Nëntor 2010 - 19:22:

Made by me ....... GezuarSmoker u mundova ta zvogloj po hiq, nejse zvogloi vete beji 800/600 se dalin me bukur. flm.


Postuar nga Fajtori datė 28 Nëntor 2010 - 19:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha fleurs de l'orne
Kush fitoi Faje?


Sipas raimondit fitojne karkalecet, se jane te kuq. Sipas lost_soul fitojne midhjet. Koha per ndryshim dhe koha per ngjyrje buke po perkojne te tigani yt


Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 19:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Sipas raimondit fitojne karkalecet, se jane te kuq. Sipas lost_soul fitojne midhjet. Koha per ndryshim dhe koha per ngjyrje buke po perkojne te tigani yt
Mund ta dij clidhje ka tema e politikes me tiganin tim?


Postuar nga Petter datė 28 Nëntor 2010 - 19:46:

Petrovac - Mal I Zi

foto me cel kete korrik qe kaloi


Postuar nga al74 datė 28 Nëntor 2010 - 19:49:

atmosfere krishtlindje
Postuar nga lule datė 28 Nëntor 2010 - 19:50:

.......


Postuar nga al74 datė 28 Nëntor 2010 - 20:13:

krampus


Postuar nga Piktor datė 28 Nëntor 2010 - 20:15:

Do kete pire shume Brule ky se i ka dhembet e kuq.


Postuar nga al74 datė 28 Nëntor 2010 - 20:27:

ka honger shume kalamoj ...ky ma afroi surratin mu te hunda desh me derdhi tasin e brulč

turistet i keshilloj te mos konsumojne brulč , vec "cauzione" e kan bo 3 euri...vdekshin!
psh: ktu ku bejne "dinnede" ia vlen te hash dicka te vecante artizanale


Postuar nga BIONDIA datė 28 Nëntor 2010 - 21:58:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
[B]
turistet i keshilloj te mos konsumojne brulč , vec "cauzione" e kan bo 3 euri...vdekshin!
psh: ktu ku bejne "dinnede" ia vlen te hash dicka te vecante artizanale

]


vin noj fotot diten ti cuno te kem noj ide une kur te vij ne Bresanone


Postuar nga al74 datė 29 Nëntor 2010 - 22:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


vin noj fotot diten ti cuno te kem noj ide une kur te vij ne Bresanonepse ne Bresanone ri?...nuk o gjo atje , nigjo mu ...hmmmm po pata kohe keto dite po te bej ca foto te merkatos se Bresanones por ajo e Meranos o ma e bukra ne Evrope ---nuk e thava une eee


Postuar nga BIONDIA datė 29 Nëntor 2010 - 22:45:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74


pse ne Bresanone ri?...nuk o gjo atje , nigjo mu ...hmmmm po pata kohe keto dite po te bej ca foto te merkatos se Bresanones por ajo e Meranos o ma e bukra ne Evrope ---nuk e thava une eeeMe thane qe eshte bukur atje thua te me ken mashtuar per te nejt ke ato ok se e rregulloj kete pune vij ne Merano por nuk besoj se do shkoj ta pij kafen atje ne maje te malit kam frike nga funivia se mos bie


Postuar nga al74 datė 29 Nëntor 2010 - 22:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


Me thane qe eshte bukur atje thua te me ken mashtuar per te nejt ke ato ok se e rregulloj kete pune vij ne Merano por nuk besoj se do shkoj ta pij kafen atje ne maje te malit kam frike nga funivia se mos bie


ene per ket mo u merzit se po bohet funivia e re qe o sa i vagon treni me 200 persona mren ahahaha...po m'duket vetja si promotor turistik i komunes se Meranos ...po ate qe e ka , e ka . per aq sa kom pa qytete te Italise , qyteza ime nuk ka rivale


Postuar nga Enya datė 29 Nëntor 2010 - 23:36:

Smile

Love is Love!


Postuar nga Enya datė 29 Nëntor 2010 - 23:39:

Ylli i tokes.)))


Postuar nga Enya datė 01 Dhjetor 2010 - 02:26:

dimer ne oborr


Postuar nga Enya datė 01 Dhjetor 2010 - 02:29:

pema qe u zhvesh nga gjethet


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 17 Dhjetor 2010 - 17:47:


Postuar nga AndreaPirelli datė 17 Dhjetor 2010 - 21:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Heyday
............
Iiiiiiii .............. paske dhe aparat ti me?????


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 18 Dhjetor 2010 - 05:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha AmonAmarth
Iiiiiiii .............. paske dhe aparat ti me?????


Dhe jo vetem.... Kam dhe qytet.

Amon... Na ler rehat.... se vetem per te shprehur ca ndjenja ketu e vodha...


Postuar nga lule datė 22 Dhjetor 2010 - 12:32:

...


Postuar nga lule datė 22 Dhjetor 2010 - 12:40:

...


Postuar nga lule datė 22 Dhjetor 2010 - 12:45:

...


Postuar nga seldi datė 24 Dhjetor 2010 - 21:18:

Fajtori cfar aparatit ke perdorur


Postuar nga Fajtori datė 25 Dhjetor 2010 - 01:08:

Citim:
Po citoj ato qė tha seldi
Fajtori cfar aparatit ke perdorur


Te ndryshem. Dy Canon (550D dhe Powershot Pro1) dhe nje Sony te vogel. Me i rendesishem eshte objektivi. Nja dy objektive kane qene me qera (psh. merimanga dhe gishti).


Postuar nga SmoKer datė 25 Dhjetor 2010 - 13:14:

....


Postuar nga Enya datė 28 Dhjetor 2010 - 00:16:

@ my house.

Merry Christmas 2010, from Enya. ))r


Postuar nga Enya datė 28 Dhjetor 2010 - 00:19:

I LOve sea food! )) Bujrum njerez!


Postuar nga Deb* datė 28 Dhjetor 2010 - 00:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha Enya
@ my house.

Merry Christmas 2010, from Enya. ))r


Enya ku gjeli?


Postuar nga Enya datė 28 Dhjetor 2010 - 00:23:

I Love fishes! )))


Postuar nga Niqua datė 28 Dhjetor 2010 - 05:08:

sot bera, biles e cova tek fox news ket pix..


Postuar nga lule datė 28 Dhjetor 2010 - 12:00:

..


Postuar nga lule datė 28 Dhjetor 2010 - 12:11:

..


Postuar nga lule datė 28 Dhjetor 2010 - 18:27:

...


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 14:42:

lezhjan a po njef kto mar ?


Postuar nga RIP Gibbs datė 09 Janar 2011 - 11:25:

Nga Albumi im "Glasnost and Perestroika"

...


Postuar nga RIP Gibbs datė 09 Janar 2011 - 11:27:

Glasnost and Perestroika

...


Postuar nga RIP Gibbs datė 09 Janar 2011 - 11:34:

Glasnost and Perestroika

...


Postuar nga AngelDevil datė 09 Janar 2011 - 14:23:

Gibbs me pelqejne fotot e tua ... duket qe paske dell artisti

ngjan me stilin e R. Tashos


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.