Forumi Horizont Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fotografi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=244)
-- Foto sipas aparatit tim. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15769)


Postuar nga al74 datė 31 Janar 2011 - 20:59:


Postuar nga lorie datė 02 Shkurt 2011 - 02:40:

se fundi jam frymezuar shume prej kafsheve

dhe natyres. enjoy.


Postuar nga lorie datė 02 Shkurt 2011 - 02:41:


Postuar nga lorie datė 02 Shkurt 2011 - 02:42:

ne Florida


Postuar nga lorie datė 02 Shkurt 2011 - 02:43:

nje xham na ndante...


Postuar nga lorie datė 02 Shkurt 2011 - 02:45:

zoomed.


Postuar nga lorie datė 02 Shkurt 2011 - 02:46:

desha tia shihja gjithe trupin krokodilit por asnjeri prej atyre qe ishin ne Everglades, FL, nuk dolen ne breg.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:26:

eshte i njejti

.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:27:

tjeter

.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:28:

.

.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:40:

i njejti zog

.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:43:

.

.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:45:

pinguine

ky me trup drejt dhe koken lart, po flinte.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:46:

peshkaqene

.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:51:

edhe delfin

me pas ishin orkat (killer whales), kafshet me te bukura qe kam pare, por my stupid camera ran out of stupid batteries keshtu qe no orkas. Mund ti kerkoni pamjet ne google, nqs kurjoze se si duken.


Postuar nga lorie datė 12 Shkurt 2011 - 14:52:

.

.


Postuar nga lost_soul datė 12 Shkurt 2011 - 15:25:

Delfini eshte kafshe megjithmend fisnike.
Kam patur rast te luaj me delfine dhe kam ndjere dashuri te menjehershme per ta.


Postuar nga AngelDevil datė 12 Shkurt 2011 - 15:33:

lorie foto fantastike!


Postuar nga lorie datė 15 Shkurt 2011 - 20:17:

Faleminderit


Postuar nga lost_soul datė 17 Shkurt 2011 - 04:40:

Qetesi absolute aty lart.


Postuar nga lost_soul datė 17 Shkurt 2011 - 04:41:

Ne miniere. Skeleti nuk eshte real, por historia tij po.


Postuar nga lost_soul datė 17 Shkurt 2011 - 04:42:

Mungon vetem zjarri.


Postuar nga AngelDevil datė 17 Shkurt 2011 - 19:21:

Bukur!


Postuar nga RIP Gibbs datė 18 Shkurt 2011 - 19:09:

Glasnost and Perestroika (nga albumi im)

...prap sdoli??? fisin pra..


Postuar nga AngelDevil datė 20 Shkurt 2011 - 10:41:

Re: Glasnost and Perestroika (nga albumi im)

Citim:
Po citoj ato qė tha RIP Gibbs
...prap sdoli??? fisin pra..


Ke harru opsionin bashkangjitje


Postuar nga RIP Gibbs datė 20 Shkurt 2011 - 15:05:

nuk del moj vonon ne ngarkim e sdel kur shkon 100% boh


Postuar nga RIP Gibbs datė 20 Shkurt 2011 - 15:11:

Re: Re: Glasnost and Perestroika (nga albumi im)

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Ke harru opsionin bashkangjitje

jo moj nuk ngarkohet ma hoqi trunin!


Postuar nga NS-6 datė 21 Shkurt 2011 - 21:45:

Gaeta - Grotta del Turco


Postuar nga NS-6 datė 21 Shkurt 2011 - 21:50:

.....


Postuar nga al74 datė 21 Shkurt 2011 - 22:47:

NS
Postuar nga Vizioner datė 22 Shkurt 2011 - 07:46:

Sot, dielli lindi mbi Frankfurt

E sapo bere tani ne mengjes, nga dritarja e shtepise!Postuar nga Fajtori datė 22 Shkurt 2011 - 19:27:

Paskan bere feste ne Frankfurt sot


Postuar nga cecilia datė 22 Shkurt 2011 - 19:45:

Vizionero a e ujit nonjicik ate lulen aty te parvazi apo hiē?

Se i kam merak lulet! ))


Postuar nga Eria datė 22 Shkurt 2011 - 19:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Paskan bere feste ne Frankfurt sotMe -15 grade...ja,ja


Postuar nga amor alucius datė 22 Shkurt 2011 - 20:02:

Oh, Vizio, dhe tek une diell sot! Jam kenaqur kete mbasdite, qyteti dukej perrallor.


Postuar nga Petter datė 22 Shkurt 2011 - 20:09:

......


Postuar nga amor alucius datė 22 Shkurt 2011 - 20:10:

OMG!
Lani xhama ndonjehere ju?


Postuar nga Petter datė 22 Shkurt 2011 - 20:11:

Osht xham makine me....bora ketej bo si balte...


Postuar nga Vizioner datė 22 Shkurt 2011 - 20:13:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Paskan bere feste ne Frankfurt sot


Po shyqyr qe pame i cike diell o Fajtor Kur hapa syte, kujtova se ishja ne Mallorca

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Vizionero a e ujit nonjicik ate lulen aty te parvazi apo hiē?

Se i kam merak lulet! ))Normal Ceci qe i ujis. I kam qejf lulet dhe ky ne foto eshte Bambus, normal qe vetem ne uje rri


Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius
Oh, Vizio, dhe tek une diell sot! Jam kenaqur kete mbasdite, qyteti dukej perrallor.


Edhe ketu Amore, ashtu dukej.
Erdha pranvera

Eria, cer -15?! Cdo andej lart ti? Zbrit ketej ma poshte


Postuar nga amor alucius datė 22 Shkurt 2011 - 20:17:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter
Osht xham makine me....bora ketej bo si balte...

Duken beqaret; xhamat i kane si refleksion te inner plumbing. Do me vrasin Pjetri me Vizion.


Postuar nga Vizioner datė 22 Shkurt 2011 - 20:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Duken beqaret; xhamat i kane si refleksion te inner plumbing. Do me vrasin Pjetri me Vizion.Nur ein klaps auf den rechten POPO


Postuar nga amor alucius datė 22 Shkurt 2011 - 20:37:

Ewwwww!


Postuar nga Fajtori datė 06 Mars 2011 - 05:19:

Foto 81


Postuar nga Fajtori datė 06 Mars 2011 - 05:20:

Ne lufte per ēeshtjen e partise te jeni gati

Foto 82


Postuar nga Niqua datė 06 Mars 2011 - 16:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Foto 81si surrat i pame ky qeni


Postuar nga Petter datė 06 Mars 2011 - 17:06:

Citim:
Po citoj ato qė tha amor alucius

Duken beqaret; xhamat i kane si refleksion te inner plumbing. Do me vrasin Pjetri me Vizion.

ske qen noi her ne northeast ne kohe dimri ketej nga ne.....nejse, fotoja kishte qellim tjeter :p


Postuar nga Niqua datė 06 Mars 2011 - 17:10:

by red sea


Postuar nga Katilesha datė 06 Mars 2011 - 18:17:

Foto 82 e Fajes dhe foto e NIquas me pelqyen shume..Sot..


Postuar nga Katilesha datė 06 Mars 2011 - 18:20:

U mundova ta modifikoj madhesine e fotos, por nuk me doli..


Postuar nga Katilesha datė 06 Mars 2011 - 18:24:

Ku s'ka sy, nuk ka jete...


  Gjithsej 18 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
Trego 862 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.