Forumi Horizont Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 »
Trego 23 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Shkrimtare te huaj (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=296)
-- Udhetim mbi shkrimtare dhe vepra te huaj (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=828)


Postuar nga lova datė 09 Janar 2004 - 11:46:

Wink

darke, se mos na harrosh gjuhen ore gango,
me kane rekomanduar Syzeza Karoline te Teodor Drajzerit lexoje dhe na thuaj i_lire, ndersa une lexoj dhe jam ne perfundim te ramanit Puthja te Daniele Steell


  Gjithsej 23 faqe: « E parė ... « 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 »
Trego 23 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.